Czym wyróżnia się koparka Yanmar na tle konkurencji?

koparja yanmar

Mini koparki Yanmar nie bez powodu cieszą się tak dużą popularnością w wielu firmach. Przeznaczone są do profesjonalnych zastosowań, gdzie nie sprawdzają się duże koparki. Dzięki temu mogą sprawnie wykonywać pracę w mniejszych przestrzeniach, jednocześnie nie uszkadzając podłoża. Te specjalistyczne maszyny do prac przemysłowych są chętnie wybierane przez profesjonalistów. Działają one bez zarzutu przez długi czas, przez co mogą być sprzętem na lata. Czym wyróżnia się koparka Yanmar? Dlaczego warto ją wybrać? Gdzie znajdziemy maszyny tego rodzaju?

Niezawodna koparka Yanmar

Nie w każdym miejscu sprawdzają się duże koparki. W takiej sytuacji alternatywą jest mini koparka Yanmar. To urządzenie nowoczesne i niezawodne, które jest łatwe w obsłudze. Gdzie zastosujemy solidną koparkę tego typu? Faktem jest, że koparka jest stworzona do mniejszych prac. Doskonale radzi sobie z:

  • kopaniem rowów,
  • pracami w ogrodzie,
  • usuwaniem nadmiernej ilości ziemi,
  • wykopywaniem ziemi pod kostkę brukową itp.

     

Jak widać, zastosowanie w przemyśle jest niezwykle szerokie. Mimo niewielkich rozmiarów, koparka Yanmar cechuje się ogromną wydajnością. To z pewnością kolos na tle innych małych koparek. Moc kopania łyżką to 15,2 kN. Dzięki temu maszyna radzi sobie nawet z opornym gruntem, w trudnych warunkach otoczenia. Warto podkreślić, że mini koparka porusza się na gąsienicach. W efekcie nawet trudne tereny nie są przeszkodą dla urządzenia.

Kto może skorzystać z koparki Yanmar?

Wydajne urządzenie do specjalistycznych zastosowań spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. To dobre rozwiązanie dla firm, które zajmują się świadczeniem usług wodociągowych, kanalizacyjnych, ogrodniczych, układaniem kostki brukowej itp. Nie bez znaczenia jest to, że sterowanie urządzeniem jest intuicyjne dla każdego operatora. Dzięki czemu, nawet początkujący operatorzy poradzą sobie z obsługą maszyną. Model mini nie pracuje głośno, co jest kolejnym udogodnieniem. Bez problemu może wykonywać swoje zadania nawet pomiędzy budynkami mieszkalnymi. Koparka Yanmar zachwyca wydajną pracą i doskonałą jakością. Producent zadbał o każdy szczegół, dając firmom to, czego oczekują.

Author: redakcja serwisu

Dodaj komentarz